Heriz, antik

Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik
Heriz, antik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-70 000 SEK

HERIZ, antik ca 1900-1910, 365 x 283 cm, renoveringar, lagningar, slitage, reducerade kortsidor

1330

2016-06-07