Hendrick Van der Vliet, hans krets, Kyrkointeriör

Klubbat för:

34000 SEK

30 000-40 000 SEK

HENDRICK CORNELISZ VAN DER VLIET
hans krets, holländsk skola
Kyrkointeriör
Olja på pannå, parketterad, 85,5 x 104 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2185

2016-06-08