Greta Gerell, Sommaridyll

Greta Gerell, Sommaridyll
Greta Gerell, Sommaridyll
Greta Gerell, Sommaridyll
Greta Gerell, Sommaridyll
Greta Gerell, Sommaridyll
Greta Gerell, Sommaridyll
Greta Gerell, Sommaridyll
Greta Gerell, Sommaridyll

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GRETA GERELL
1898-1982
Sommaridyll
Signerad och daterad Gerell -43. Olja på pannå, 38,5 x 45,5 cm.

2008

2016-06-08