Genovesisk skola, Maria Magdalena

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GENOVESISK SKOLA
1600-tal
Maria Magdalena
Olja på duk, 99 x 83 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2166

2016-06-08