Franciszek Teodor Ejsmond, Interiör

Klubbat för:

44000 SEK

25 000-30 000 SEK

FRANCISZEK TEODOR EJSMOND
Polen 1859-1931
Interiör med familj
Signerad och daterad Fr. Ejsmond 1894. Olja på pannå, 22 x 17,5 cm.
Spår av etikett från "Princess of Wales, Kentish town N W, London".

2232

2016-06-08