Klubbat för:
40000 SEK
30 000-40 000 SEK
FRANS YKENS
Antwerpen 1601-1693 Antwerpen
Midas dom
Signerad Ykens. Olja på koppar, 68 x 86 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2167
2016-06-08