Frans Ykens, Midas dom

Frans Ykens, Midas dom
Frans Ykens, Midas dom
Frans Ykens, Midas dom
Frans Ykens, Midas dom
Frans Ykens, Midas dom
Frans Ykens, Midas dom

Klubbat för:

40000 SEK

30 000-40 000 SEK

FRANS YKENS
Antwerpen 1601-1693 Antwerpen
Midas dom
Signerad Ykens. Olja på koppar, 68 x 86 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2167

2016-06-08