Fontänskulptur England

Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England
Fontänskulptur England

Klubbat för:

30000 SEK

25 000-30 000 SEK

FONTÄNSKULPTUR, England 1800-talets slut, i form av flöjtspelande bacchant, bly bemålad i sandstensimitation, gjutet postament i komposit, höjd 120,5 cm, slitage, smärre nagg

1149

2016-06-07