Klubbat för:
30000 SEK
25 000-30 000 SEK
FONTÄNSKULPTUR, England 1800-talets slut, i form av flöjtspelande bacchant, bly bemålad i sandstensimitation, gjutet postament i komposit, höjd 120,5 cm, slitage, smärre nagg
1149
2016-06-07