Esther Kjerner, Syrener

Esther Kjerner, Syrener
Esther Kjerner, Syrener
Esther Kjerner, Syrener
Esther Kjerner, Syrener
Esther Kjerner, Syrener
Esther Kjerner, Syrener
Esther Kjerner, Syrener
Esther Kjerner, Syrener

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ESTHER KJERNER
1873-1952
Syrener
Signerad E. Kjerner. Olja på duk fäst på pannå, 40 x 34,5 cm

2002

2016-06-08