Edwin Long, An Ionian pottery seller

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

100 000-150 000 SEK

EDWIN LONG
England 1829-1891
An Ionian pottery seller
Monogramsignerad och daterad 1881. Olja på duk, 117 x 89,5 cm.

2233

2016-06-08