Carl Larsson, Himmelsstudie

Carl Larsson, Himmelsstudie
Carl Larsson, Himmelsstudie
Carl Larsson, Himmelsstudie
Carl Larsson, Himmelsstudie
Carl Larsson, Himmelsstudie
Carl Larsson, Himmelsstudie

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

CARL LARSSON
1853-1919
Himmelsstudie
Signerad och daterad C.L. 96. Akvarell och blyerts på papper, 30 x 15,5 cm.

2019

2016-06-08