Bologna skolan, ca 1580, Porträtt

Klubbat för:

Osåld

Arviointi

60 000-80 000 SEK

Kuvaus

BOLOGNA SKOLAN
omkring 1580
Porträtt av man med bok
Olja på duk, 105 x 89 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2184

Päivämäärä:

2016-06-08