Bologna skolan, ca 1580, Porträtt
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
60 000-80 000 SEK
Kuvaus
BOLOGNA SKOLAN
omkring 1580
Porträtt av man med bok
Olja på duk, 105 x 89 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2184
Päivämäärä:
2016-06-08