Anna Palm De Rosa, Utsikt mot Stockholms slott

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA
1859-1924
Utsikt mot Stockholms slott från Grand Hôtel
Signerad Anna Palm Stockholm från Grand Hotel. Akvarell och täckvitt på papper, 44 x 127 cm.

2066

2016-06-08