Klubbat för:
50000 SEK
60 000-80 000 SEK
ALESSANDRO LA VOLPE
Italien c.1820-1887
Sorrento, La Casa del Tasso
Signerad och daterad A. La Volpe - 76. Olja på duk, 73 x 136,5 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
2240
2016-06-08