Adolf Bock, Isbrytare

Adolf Bock, Isbrytare
Adolf Bock, Isbrytare
Adolf Bock, Isbrytare
Adolf Bock, Isbrytare
Adolf Bock, Isbrytare
Adolf Bock, Isbrytare
Adolf Bock, Isbrytare
Adolf Bock, Isbrytare

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ADOLF BOCK
Finland 1890-1968
Isbrytare
Signerad och daterad Adolf Bock 1926, gouache, 46 x 64,5 cm

2223

2016-06-08