Trädgårdsstaty, 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, Nordeuropa 1800-talets tredje kvartal, i form av stående Venus, zink på stomme, postament i bränt stengods med sandstensimiterande bemålning, höjd 179,5 cm, smärre lagningar och nagg

1144

2015-12-01