Ring vitguld 1 briljant ca 2,25 ct

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

RING, 18 k vitguld, stämplad W. A. Bolin, Stockholm 1974, 1 briljant ej modern slipning ca 2,30 ct, ca TW (G) SI 1, storlek ca 18,8 mm, vikt 5 g, obet. nagg i några fasettkanter

1257

2015-12-01