Paul Fischer, Motiv från København

Klubbat för:

180000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Korsningen (krydset) Gammel Mønt/ Christian IX's Gade, København
Signerad Paul Fischer. Olja på pannå, 39 x 32 cm.
Signed. Oil on panel.

2230

2015-12-02