Olle Hjortzberg, Ängsblommor

Olle Hjortzberg, Ängsblommor
Olle Hjortzberg, Ängsblommor
Olle Hjortzberg, Ängsblommor
Olle Hjortzberg, Ängsblommor

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Ängsblommor
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1945. Olja på pannå, 73 x 60 cm.
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm

2104

2015-12-02