Nils Hansteen, Fjällandskap i vinterskrud

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

NILS HANSTEEN
Norge 1855-1912
Fjällandskap i vinterskrud
Signerad Nils Hansteen. Olja på duk, 156 x 93,5 cm.
Signed. Oil on canvas.

2236

2015-12-02