Matbord, Regency

Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency
Matbord, Regency

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MATBORD, Regency, England, massiv mahogny, beslag av mässing, svarvad centralfot på utsvängda ben med fothylsor och hjultrissor, fyra iläggsskivor varav två senare samt tre par reglar för olika längder, höjd 74,5, 121 x 131, total längd 350 cm, slitage, smärre kompletteringar och lagningar, förstärkningar, ben med torrsprickor

1087

2015-12-01