Italiensk skola, Mansporträtt

Italiensk skola, Mansporträtt
Italiensk skola, Mansporträtt
Italiensk skola, Mansporträtt
Italiensk skola, Mansporträtt
Italiensk skola, Mansporträtt
Italiensk skola, Mansporträtt

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ITALIENSK SKOLA
1600-tal
Porträtt föreställande B'nard Crassus Archiprb (Archipresbyter/"Archpriest") et Vic(ariu)s For's Scalvi
Olja på duk, 103 x 88 cm.
Italian school. 17th century. Oil on canvas.

2155

2015-12-02