Helmer Osslund, Höstlanskap

Helmer Osslund, Höstlanskap
Helmer Osslund, Höstlanskap

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

60 000-70 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Höstlandskap
Signerad Helmer Osslund. Olja på pannå av papp, 36 x 48 cm.

2032

2015-12-02