Elsa Beskow, Jesusbarnets födelsedag ur Årets saga

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ELSA BESKOW
1874-1953
Jesusbarnets födelsedag ur Årets saga
Signerad med monogram EB. Akvarell, blyerts och täckvitt på papper, 16 x 21,5 cm.
UTSTÄLLD
Elsa Beskows värld, Millesgården, Lidingö 1993

2050

2015-12-02