Zak Kitnick, I Hate That Cutting Crusty Bread

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ZAK KITNICK
USA, född 1984
I Hate That Cutting Crusty Bread Is Followed By Sweeping - Primary Steel
Signerad och daterad på baksidan Zak Kitnick 2009. Aluminium, nickel, steel, plexi glass case, 59 x 59 x 8 cm

PROVENIENS
Johan Berggren, Malmö
Privat samling, Malmö

121

2019-04-10