Yrjö Edelmann, Komposition med papper

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Komposition med papper
Signerad och daterad Y. Edelmann -82. Olja på duk, 120 x 140 cm

100

2019-04-10