Thomas Sauter, Red fish / Blue fish

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

THOMAS SAUTER
Schweitz, född 1984
Red fish / Blue fish
Olja på aluminium, 42 x 42 x 21 cm
Utförd 2011

PROVENIENS
Johan Berggren, Malmö
Privat samling, Malmö

138

2019-04-10