Theo Häberli, stolar, 6 st., Schweiz 1960-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

THEO HÄBERLI, stolar, 6 st., Schweiz 1960-tal, svart- respektive vitt målat böjträ, bas i stål, höjd 112, sitthöjd 42 cm, slitage, rost

37

2019-04-10