Roger Risberg, Gubben Nr. 7

Roger Risberg, Gubben Nr. 7
Roger Risberg, Gubben Nr. 7
Roger Risberg, Gubben Nr. 7
Roger Risberg, Gubben Nr. 7
Roger Risberg, Gubben Nr. 7
Roger Risberg, Gubben Nr. 7

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ROGER RISBERG
1956-2011
Gubben Nr. 7
Signerad och daterad på baksidan Roger Risberg 2009. Akryl på duk, 73 x 60 cm

PROVENIENS
Galerie Bel´Art, Stockholm

UTSTÄLLD
"Roger Risberg - pånyttfödd - nya målningar", Galerie Bel´Art, Stockholm, sept. - okt. 2010, avbildad i katalogen.

107

2019-04-10