Rodolf0 Bonetto, golvlampa, Luci, Italien 1980-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000-6 000 SEK

RODOLFO BONETTO, golvlampa, Luci, Italien 1980-tal, modellen formgiven 1981, bas i järn och plast, lysrör, stämpelmärkt Luci sisterna, höjd 91 cm, smärre slitage

18

2019-04-10