Robert Petersen, Plan for areas 1-2-3

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000-8 000 SEK

ROBERT PETERSEN
USA, född 1945
Plan for areas 1-2-3
Signerad och daterad Robert Petersen 1985. Blandteknik, 28 x 38 cm

PROVENIENS
Anders Tornberg Collection
Stockholms Auktionsverk, 2004, Katalognr. 60
Privat samling, Malmö

120

2019-04-10