Ratia Ristomatti, "Palaset Modular Storage Cubes"

Ratia Ristomatti,
Ratia Ristomatti,
Ratia Ristomatti,
Ratia Ristomatti,
Ratia Ristomatti,
Ratia Ristomatti,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-8 000 SEK

RATIA RISTOMATTI, "Palaset Modular Storage Cubes", förvaringskuber, 4 delar, Treston, Finland 1970-tal, bemålat i rött och vitt, handtag i metall, höjd 138, 34,5 x 34,5 cm, mindre slitage

46

2019-04-10