Ralf Turander, Drottningholm

Ralf Turander, Drottningholm
Ralf Turander, Drottningholm
Ralf Turander, Drottningholm
Ralf Turander, Drottningholm
Ralf Turander, Drottningholm
Ralf Turander, Drottningholm
Ralf Turander, Drottningholm
Ralf Turander, Drottningholm

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

RALF TURANDER
född 1943
Drottningholm
Signerad,daterad och numrerad på baksidan Ralf Turander 2016, 2/3. C-print, 110 x 170 cm

LITTERATUR
Dagarna på Drottningholm, Prinsessan Christina, Fru Magnusson. Stockholm 2016

133

2019-04-10