Patrik Andiné, Tiden skapar nya sår

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PATRIK ANDINÉ
född 1968
Tiden skapar nya sår
Signerad och daterad Patrik Andiné 2012. Olja på duk, 75 x 80 cm

PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm

112

2019-04-10