Meret Oppenheim, Le Couple

Meret Oppenheim, Le Couple
Meret Oppenheim, Le Couple
Meret Oppenheim, Le Couple
Meret Oppenheim, Le Couple
Meret Oppenheim, Le Couple
Meret Oppenheim, Le Couple
Meret Oppenheim, Le Couple
Meret Oppenheim, Le Couple

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

MERET OPPENHEIM
Schweitz, 1913-1985
Le Couple
Signerad och numrerad Meret Oppenheim 45/45. Gultonat gelatinsilver fotografi, 29 x 39 cm

101

2019-04-10