Marco Zanuso, "Martingala", fåtölj, Arflex

Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-15 000 SEK

MARCO ZANUSO, "Martingala", fåtölj, Arflex, Italien 1960-tal, formgiven 1953, klädd i lila tyg, ben i metall med svarta fotavslutningar, höjd 82 cm, smärre slitage, torr stoppning

25

2019-04-10