Mann & Rossi, matta, Italien 1960-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-8 000 SEK

MANN & ROSSI, matta, Italien, 1960-tal, flossa, 240 x 174 cm, smärre slitage

48

2019-04-10