Louise Dorph, Frimurar diskussion

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

4 000-6 000 SEK

LOUISE DORPH
född 1978
Frimurar diskussion
Signerad och daterad på baksidan MU/2011. Akryl på duk, 46 x 37,5 cm

PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm

113

2019-04-10