Lennart Olson, Emilia Romagna XII

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

LENNART OLSON
1925-2010
Emilia Romagna XII
Signerad, daterad och numrerad Lennart Olson 1985, 3/10. Pigmentfotografi, gummiförfarande, 39 x 46 cm
Signed, dated and numbered. Gum bichromate print

128

2019-04-10