Larry Rivers, Black, White

Larry Rivers, Black, White
Larry Rivers, Black, White
Larry Rivers, Black, White
Larry Rivers, Black, White
Larry Rivers, Black, White
Larry Rivers, Black, White
Larry Rivers, Black, White
Larry Rivers, Black, White

Klubbat för:

85000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

LARRY RIVERS
USA, 1923-2002
Black, White (2)
Signerade och daterade Rivers -60. Diptyk. Olja på duk, vardera ca 24 x 33 cm

55

2019-04-10