Kristian Schmidt, Modell med valhaj

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

KRISTIAN SCHMIDT
född 1977
Modell med valhaj
Signerad och numrerad på baksidan 8/17, C-print på plexiglas, monterad på aluminium, 100 x 150 cm

UTSTÄLLD
Opera Gallery, London 2017

93

2019-04-10