Joachim Cossais, Woodwork

Joachim Cossais, Woodwork
Joachim Cossais, Woodwork
Joachim Cossais, Woodwork
Joachim Cossais, Woodwork
Joachim Cossais, Woodwork
Joachim Cossais, Woodwork
Joachim Cossais, Woodwork
Joachim Cossais, Woodwork

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

JOACHIM COSSAIS
Norge, född 1972
Woodwork
Monogramsignerad JC. Akryl på duk, 58 x 50 cm
Utförd 2006

PROVENIENS
GAD, Oslo
Privat samling, Malmö

130

2019-04-10