Jean Hermanson, Gjuteriarbetare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

JEAN HERMANSON
1938-2012
Gjuteriarbetare, Söderköpings gjuterier
Signerad och daterad på baksidan Jean Hermanson 1969. Gelatinsilverfotografi, bildyta 45,5 x 36 cm

109

2019-04-10