Jasper Johns, Fragment - According to What

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

JASPER JOHNS
USA, född 1930
Fragment - According to What
Färglitografi på Arches papper, 1971, signerad, daterad och numrerad Jasper Johns -71, 46/66. Editerad av Gemini G. E. L. (blindstämpel) S. 73 x 61 cm

LITTERATUR
Field 90, Gemini 287

117

2019-04-10