Hans Gedda, Marcus Wallenberg

Hans Gedda, Marcus Wallenberg
Hans Gedda, Marcus Wallenberg
Hans Gedda, Marcus Wallenberg
Hans Gedda, Marcus Wallenberg
Hans Gedda, Marcus Wallenberg
Hans Gedda, Marcus Wallenberg
Hans Gedda, Marcus Wallenberg
Hans Gedda, Marcus Wallenberg

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Marcus Wallenberg
Signerad och daterad på baksidan Hans Gedda 1980, stämpel Fotograf Hans Gedda, gelatinsilverfotografi, vintage, 52 x 38 cm

PROVENIENS
Konsthandeln, Konstnärshuset, Stockholm

UTSTÄLLD
Hans Gedda, Svenska Angelägenheter, Åmells Konsthandel, Stockholm 2008

87

2019-04-10