Hans Gedda, Birgit Nilsson

Hans Gedda, Birgit Nilsson
Hans Gedda, Birgit Nilsson
Hans Gedda, Birgit Nilsson
Hans Gedda, Birgit Nilsson
Hans Gedda, Birgit Nilsson
Hans Gedda, Birgit Nilsson
Hans Gedda, Birgit Nilsson
Hans Gedda, Birgit Nilsson

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Birgit Nilsson
Signerad och daterad på baksidan Hans Gedda 1980, stämpel Fotograf Hans Gedda, gelatinsilverfotografi, vintage, 52 x 38 cm

PROVENIENS
Konsthandeln, Konstnärshuset, Stockholm

UTSTÄLLD
"Hans Gedda, Svenska Angelägenheter", Åmells Konsthandel, Stockholm 2008

124

2019-04-10