Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GUNGHÄST, Italien, 1970-tal, furu med metalldetaljer, höjd 108, total längd 159 cm, smärre slitage

11

2019-04-10