Gastone Rinaldi, stolar, 3 st., Italien

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

GASTONE RINALDI, stolar, 3 st., Italien, 1960-tal, förgyllt stålrör, originalläder i grönbrunt, stämplade Rinaldi Rima Padova, höjd 80, sitthöjd 40 cm, smärre slitage

40

2019-04-10