Ernst Billgren, Svan

Ernst Billgren, Svan
Ernst Billgren, Svan
Ernst Billgren, Svan
Ernst Billgren, Svan
Ernst Billgren, Svan
Ernst Billgren, Svan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Svan
Monogramsignerad. Olja och mosaik på pannå, 123,5 x 153 cm

PROVENIENS
Galleri Krister Fahl, Stockholm

104

2019-04-10