Emil Heilborn, Tåghjul, Motala Verkstad

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

EMIL HEILBORN
1900-2003
Tåghjul, Motala Verkstad, Motala ca 1935
Signerad Emil Heilborn, stämplad på baksidan Fotograf Emil Heilborn. Gelatinsilverfotografi, vintage, 20 x 17 cm

PROVENIENS
Fam. Heilborn

85

2019-04-10