Emanuel Röhss, John Malkovic, L.A.

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

EMANUEL RÖHSS
född 1985
John Malkovic, L.A.
Signerad och daterad på baksidan Emanuel Röhss 2013. Akryl på duk, 169 x 130 cm

114

2019-04-10